Czy warto sprzedać skiny CS:GO na Markecie Steam?

Uzbierałeś trochę skinów z Counter-Strke: Global Offensive, a potrzebujesz nowej gry lub innych przedmiotów? Na pewno nie sprzedawaj ich na Rynku Społeczności Steam, ponieważ pieniądze trafią na saldo Steam i nie będziesz mógł ich wydać w innym miejscu poza marketem i sklepem z grami.

Steam Market (rynek społeczności Steam) ma to do siebie, że sprzedane tam skórki i przedmioty zasilają Twój portfel znajdujący się na koncie, przez co nie możesz tych pieniędzy przesłać później np. na swoje konto bankowe lub portfel PayPal. Istnieje świetny sposób, aby sprzedać swoje skiny CSGO za prawdziwe pieniądze, a tym sposobem dzielimy się poniżej!

Jak sprzedać skiny CSGO za pieniądze?

Sprzedaż skinów z CS:GO za pieniądze (na PayPal) jest bardzo prosta i ogranicza się do skorzystania ze strony SkinCashier, która umożliwia szybką wymianę skórek z CSGO, Rust, Dota 2 oraz Team Fortress 2 za realne pieniądze, które następnie można wypłacić na różne portfele internetowe m.in. PayPal, Payeer, Bitcoin czy Ethereum. SkinCashier to sprawdzona strona, która skupiła już ponad milion różnych skórek od prawie 500 tysięcy graczy! Opinia na TrustPilot strony jest idealna, a w internecie nie ma żadnych informacji o tym, aby SkinCashier oszukiwał lub generował jakieś problemy.

Sprzedaż skinów CS:GO – Krok po kroku

  1. Zaloguj się na SkinCashier za pomocą konta Steam
  2. Wprowadź swój adres wymiany (Steam Trade URL)
  3. Wybierz skiny lub przedmioty, które chcesz sprzedać
  4. Wprowadź dane do płatności i zaakceptuj wymianę

Po wykonaniu tych czterech prostych kroków, pieniądze pojawią się na wybranym portfelu w ciągu kilku sekund, ponieważ wszystkie transakcje na tej stronie są w pełni zautomatyzowane i sprzedaż przedmiotów jest dostępna 24/7.

Wsparcie użytkownika na SkinCashier

Ogromną zaletą tej strony jest świetny support, który oferuje pomoc praktycznie 24/7. Skontaktować się z nim możesz za pomocą live chatu, który uruchomisz, klikając ikonę dymka w prawym dolnym rogu strony. Po jej kliknięciu otrzymasz możliwość porozmawiania z agentem wsparcia.

Podsumowanie

Sprzedaż skinów z CS:GO nie jest opłacalna na markecie społeczności, ponieważ pieniądze z transakcji tam możesz wykorzystać tylko w ekosystemie Steama. Zdecydowanie lepszą opcją jest wymiana skórek na prawdziwe pieniądze i wypłata kasy na PayPal, ponieważ z salda na portfelu PP możesz płacić praktycznie wszędzie, a dodatkowo możesz zlecić wypłatę środków na swoje konto bankowe.

Najczęściej zadawane pytania

Czy SkinCashier wypłaca na konto bankowe?

Aktualnie na stronie nie ma takiej możliwości, ale możesz to zrobić za pomocą PayPala, jednak potrwa to jeden dzień roboczy dłużej (tyle trwa wypłata środków z PP na konto bankowe).

Czy SkinCashier wymaga weryfikacji tożsamości?

Nie, strona nie wymaga weryfikacji tożsamości, ale może ją przeprowadzić, jeśli wykryje podejrzane lub nieautoryzowane transakcje.