Poszukujemy osób do redakcji – dołącz do nas!

GamesHunt.pl rozwija się bardzo, bardzo szybko. Każdego dnia publikujemy kilkadziesiąt promocji, jednak by dalej rozwijać się tak szybko jak dotychczas, potrzebujemy powiększyć skład naszej redakcji.

Poszukujemy więc osób, które zasilą wspomniany skład i będą publikować najciekawsze promocje, tak jak dotychczas. W zależności od aktywności, piszących będziemy nagradzać kluczami do najnowszych produkcji, voucherami do sklepów z grami itp. Wraz z rozwojem portalu „nagrody” będą się zmieniać na jeszcze lepsze.

Kandydaci idealni muszą orientować się w temacie gier wideo i umieć rozpoznawać okazje. Jeśli zdecydujesz się dla nas pisać, to otrzymasz od nas obszerną listę sklepów, w których możesz szukać promocji (nie ograniczamy się tylko do niej – możesz publikować promocje także z innych sklepów, jeśli cieszą się one dobrą opinią). Nie narzucamy ile i w jakich godzinach powinieneś pisać – decydujesz o tym samodzielnie.

Jeśli więc uważasz, że jesteś odpowiednią osobą, to zgłoś nam swoją kandydaturę przez zakładkę kontakt, jako temat wiadomości wybierając „Zgłoszenie na redaktora”.

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego zostaniesz naszym redaktorem i będziesz mógł samodzielnie publikować promocje (wszystkiego Cię nauczymy).

Spróbuj swoich sił! Potrzebujemy Cię 🙂