Zapraszamy do naszego nowego projektu – odwiedź polskie centrum Xbox Game Pass!

Cześć! Mimo że witryna GamesHunt.pl nie jest już aktualizowana od dłuższego czasu, to właśnie wystartowaliśmy z nowym projektem, do którego chcielibyśmy was serdecznie zaprosić. Mowa o XGP.pl, czyli polskim centrum usługi Xbox Game Pass.

Znajdziecie tam m.in. najświeższe newsy na temat usługi Microsoftu, a także obszerne artykuły (np. gry na 2 osoby w Xbox Game Pass) i poradniki (np. jak anulować subskrypcję Xbox Game Pass lub jaki pad do telefonu kupić). Ponadto, co dla miłośników GamesHunt powinno być ważne, na XGP.pl nie zabraknie też najlepszych promocji – mimo że portal dopiero wystartował, to już zdążyliśmy opublikować ciekawy sposób na tani Xbox Game Pass Ultimate.

Szczególnie ciekawym elementem naszej nowej witryny jest biblioteka Xbox Game Pass. Na tej podstronie można bardzo łatwo i przede wszystkim bardzo szybko podejrzeć, jakie gry są aktualnie dostępne w tytułowej usłudze i na jakich platformach można je uruchomić. Zestawienie jest stale aktualizowane, dlatego nie musicie się obawiać o to, czy jest aktualne.

Do zobaczenia na XGP.pl! Mamy nadzieję, że nasz nowy portal przypadnie wam do gustu 🙂

PS. możecie też polubić profil XGP na Facebooku i dołączyć do naszej grupy – Polska społeczność Xbox Game Pass.