Zapraszamy na nasz nowy portal o grach!

Cześć! Mimo że witryna GamesHunt.pl nie jest już aktualizowana od dłuższego czasu, to właśnie wystartowaliśmy z nowym projektem, do którego chcielibyśmy was serdecznie zaprosić. To portal o grach dostępny pod adresem XGP.pl.

Znajdziecie tam m.in. najświeższe newsy na temat gier i konsol, a także obszerne artykuły (np. gry na 2 osoby w Xbox Game Pass) i poradniki (np. jak anulować subskrypcję Xbox Game Pass lub jaki pad do telefonu kupić). Ponadto, co dla miłośników GamesHunt powinno być ważne, na XGP.pl nie zabraknie też najlepszych promocji — mimo że portal dopiero wystartował, to już zdążyliśmy opublikować ciekawy sposób na tani Xbox Game Pass Ultimate i wiele więcej.

Szczególnie ciekawym elementem naszej nowej witryny jest biblioteka Xbox Game Pass. Na tej podstronie można bardzo łatwo i przede wszystkim bardzo szybko podejrzeć, jakie gry są aktualnie dostępne w tytułowej usłudze i na jakich platformach można je uruchomić. Zestawienie jest stale aktualizowane, dlatego nie musicie się obawiać o to, czy jest aktualne.

Do zobaczenia na XGP.pl! Mamy nadzieję, że nasz nowy portal przypadnie wam do gustu 🙂

PS. możecie też polubić profil XGP na Facebooku i dołączyć do naszej grupy – Polska społeczność Xbox Game Pass.