Posts tagged informacyjnie

Informacyjnie: nowe ustawienia prywatności profili

5

Do tej pory profile Steam mogły być wyświetlane albo ukrywane w całości. Jednak dosłownie od kilku godzin jest zupełnie inaczej. Strona ustawień prywatności została przebudowana. Teraz możemy mieć profil Steam publiczny ale np. informacje o grach wyświetlić tylko znajomym albo ukryć całkowicie. Dodam tylko, że póki co cała strona nie jest dostępna po polsku ale to na pewno tylko kwestia czasu zanim zostanie spolszczona.

Warto jeszcze zauważyć, że Valve pracuje nad trybem niewidzialnym w komunikatorze Steam. Wybierając go nie będziemy widoczni u znajomych jako połączeniu ale sami będziemy widzieli osoby online.

Informacyjnie: HITMAN – karty kolekcjonerskie bez kupienia gry

19

Dla gry HITMAN można mieć do odbioru karty kolekcjonerskie bez jej kupowania. Jedynym warunkiem było odebranie Pakietu wiosennego (albo jeszcze wcześniej pakietu świątecznego). Teraz wystarczy udać się na stronę odznaki i powinna być informacja o możliwości odebrania kart. Jeżeli odebraliście jeden albo obydwa pakiety a kart wciąż nie macie to zajrzyjcie na stronę licencji użytkownika. Jeżeli posiadacie darmową wersje trial Hitmana to ją usuńcie, wtedy karty powinny być dostępne od razu.

Informacyjnie: Cubic Bundle wstrzymuje aktywność

0

Serwis Cubic Bundle ogłosił dzisiaj, że wstrzyma swoją aktywność. Nastanie to 13-go marca o 22:00 czasu polskiego. Radzimy zrobić kopię zapasową kluczy z ich strony bo po tym terminie nie będziemy mieli dostępu do nich. Nie wiadomo czy wstrzymanie aktywności jest tymczasowe a jeżeli tak to jak długo będzie obowiązywać.

Informacyjnie: znamy datę rozpoczęcia Lunar New Year w Steamie?

0

Lunar New Year ma być wyprzedażą w Steamie z okazji Chińskiego Nowego Roku. Prawdopodobnie do sieci wyciekł mail przedstawiciela Valve. Według jego treści wyprzedaż ma rozpocząć się 15 lutego i będzie trwała 4 dni.

źródło

Informacyjnie: Daily Indie Game z importowaniem steamowej listy życzeń

0

Daily Indie Game kilka dni temu wprowadziło opcję pobierania gier z listy życzeń platformy Steam. Wystarczy tylko, że link do naszej listy wkleimy do tego formularza. Jednak aby skorzystać z tej opcji musimy spełnić jeden warunek – posiadać publiczny profil Steam.

Informacyjnie: Go Go Bundle umożliwia eksport kluczy

0

Go Go Bundle wprowadziło małą aczkolwiek chyba fajną opcję. Chodzi o eksport kluczy Steam do pliku .CSV. Dla każdego kupionego pakietu odbywa się to oddzielnie. Opcja dostępna jest na liście zamówień.

Złotówki na Steamie

0

Od poniedziałku na Steamie nasze saldo w euro zostanie przeliczone na złotówki według kursu obowiązującego w tym dniu. Ceny w sklepie również zostaną zmienione na złotówki. Nie mają być one dokładnym przelicznikiem z € na PLN i są przecieki, z których wynika, że ceny wielu gier mają być nieco niższe niż obecnie. Każdy developer sam musi ustalić nowe ceny w złotówkach.
Pojawią się też nowe metody płatności, w tym Przelewy24.

Informacyjnie: BundleStars zmieniło się w Fanatical

9

Dzisiaj BundleStars zmienił się w Fanatical. Ale co to tak w ogóle znaczy dla Nas, graczy i klientów tego serwisu?

  • brak zmiany właściciela (który dostarcza gry od 22 lat!) i strona nie otrzymała inwestycji zewnętrznej, więc wciąż jest niezależna
  • ulepszenie strony na podstawie opinii użytkowników: lepsza nawigacja, szybszy czas ładowania, wyszukiwanie wraz z filtrowaniem wyników
  • zmiana adresu serwisu (przekierowanie z domeny BundleStars.com na Fanatical.com) i  przeniesienie kont klientów do nowej strony, wraz z ich biblioteką gier
  • brak zmian w dystrybucji gier, więc wciąż będziemy informowali o nowych pakietach (bundlach) a nawet Star Deal
  • brak zmian w mediach społecznościowych serwisu

Informacyjnie: cyfrowe karty podarunkowe Steam

3

Valve do swojej platformy Steam wprowadziło cyfrowe karty podarunkowe Steam. Możemy je wykorzystać do obdarowania znajomych wybraną kwotą, która zasili portfel Steam obdarowanego. Dostępne są nominały: 5€, 10€, 25€, 50€ i 100€.

Informacyjnie: BundleStars zmienia się w Fanatical

1

Serwis dystrybucji gier cyfrowych BundleStars w środę 1 listopada zostanie zmieniony w Fanatical. Co najważniejsze, zarówno nasze konta jak i baza kluczy wszystkich użytkowników zostaną przeniesione do nowej witryny.

Informacyjnie: DIG MarketPlace wystartował

4

Daily Indie Game sprzedający gry w systemie pakietowym (tzw. bundle) uruchomił dzisiaj swój Rynek. W DIG MarketPlace użytkownicy mogą wystawiać niepotrzebne klucze do niepotrzebnych im gier, zarówno jeżeli pochodzą z serwisu DIG ale także z innych stron.

Informacyjnie: studio Zonitron Productions zostało zbanowane na Steamie

17

Valve zdecydowało się zbanować studio Zonitron Productions w swojej platformie Steam. Po niedawnych zmianach oznaczać to będzie, że w naszych profilach liczba posiadanych gier zmniejszy się, ale same gry pozostaną w bibliotekach. Oto niekrótka lista tych gier:

(więcej…)

Informacyjnie: aktywacja kluczy Steam na stronie internetowej

9

Valve wprowadziło w swojej platformie Steam możliwość aktywowania gier/DLC z klucza w przeglądarce internetowej. Wystarczy odwiedzić tą stronę. Póki co jest ona w większości po angielsku, ale najważniejsze, że działa.

Informacyjnie: Otaku Bundle wystartowało

0

Dwa miesiące temu ludzie odpowiedzialni za Otaku Maker uruchomili kolejny serwis – Go Go Bundle. Natomiast dzisiaj wystartował ich kolejny projekt – Otaku Bundle. Dodatkowo przez tydzień można obniżyć cenę nowo-powstałego bundla o 10% używając kodu „Welcome”.

Informacyjnie: zmiany na Steamie z kartami kolekcjonerskimi

9

Zmian na Steamie ciąg dalszy, tym razem dotyczą one kart kolekcjonerskich. Valve chce walczyć z deweloperami, którzy wykorzystują je do zarobku. Miało to odbywać się na zasadzie wydawania byle jakich gier w Steamie (oczywiście z kartami), generowaniu kluczy do nich, późniejszej aktywacji na dodatkowych kontach Steam i w ostateczności sprzedawaniu ich na Rynku Steam. W takim razie w jaki sposób Valve chce z nimi walczyć? Nowe gry na starcie już nie będą posiadały kart kolekcjonerskich, zyskają je dopiero kiedy nowe tytuły dostaną status zaufanej gry. Użytkownicy dostaną karty automatycznie jeżeli grali w nie jeszcze przed przed ich odblokowaniem przez Valve.

źródło

Go to Top